Catering od zadań specjalnych

Mała impreza rodzinna. Komunia. Konfirmacja. Wesele. Bankiet na kilkaset osób. Impreza plenerowa na 4500 osób. Co łączy te wszystkie przyjęcia? Z każdego z nich nikt nie może wyjść głodny. Ba! Z każdego z nich każdy powinien wyjść pod wrażeniem posiłku, który mu podano!

Co jeszcze łączy te wszystkie imprezy? My, Catering Żarełko. Potrafimy obsłużyć imprezę na każdą ilość osób. Naszym tegorocznym rekordem jak dotychczas są Ewangelickie Dni Kościoła, odbywające się w Cieszynie. Byliśmy przygotowani, by nakarmić 5000 osób! Do każdego zlecenia podchodzimy maksymalnie indywidualnie. Jeśli zadzwonisz i zamówisz obiad na osiem osób, w tym dla weganina, wegetarianina, osoby uczulonej na gluten, miłośnika kuchni śródziemnomorskiej, wujka, który bez rolady i klusek śląskich jest nieszczęśliwy i dzieci – niejadków, dla których liczą się tylko frytki i pomidorowa – podejmiemy się tego wyzwania! Nie uciekamy przed żadnym zamówieniem, choćby najbardziej skomplikowanym. 

Marzy Ci się przyjęcie w konkretnym stylu? Zainspirowały Cię dekoracje na Pintereście? Jesteś fanką/fanem estetyki i chcesz zaskoczyć swoich gości? Prócz jedzenia oferujemy również usługi dekoracyjne. Koniec z nudnym podejmowaniem gości! Wspólne posiłki to okazja do świętowania, próbowania nowych rzeczy w nowych miejscach, a nie patrzenia na zegarek, kiedy w końcu te nudne, corocznie wyglądające dokładnie tak samo imieniny ciotki w końcu się skończą. W tym momencie poniosła Cię fantazja i wyobraziłeś/aś sobie swoją imprezę w plenerze? Żaden problem! Pomożemy Ci ją zorganizować. Łąka, park, ulica, rynki miast – nie mieliśmy jeszcze bankietu na Księżycu, ale jesteśmy pewni, że do tego też kiedyś dojdzie, biorąc pod uwagę nieskończoną kreatywność naszych Klientów. 

Nasi wyjątkowi kucharze podołają każdemu daniu. Tradycyjne polskie dania mają w małym palcu, a ciekawe propozycje z innych kultur traktują jako wyzwanie i zachętę do rozwoju. Nie ma posiłku, którego przygotowania byśmy się nie podjęli! Zadzwoń i sam/a się przekonaj!

Jesteśmy cateringiem od zadań specjalnych. Misją naszej firmy jest maksymalne nastawienie na potrzeby i pragnienia Klienta. 

Do każdego pomysłu i każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i zrobimy wszystko, by Klient był maksymalnie zadowolony. Wychodzimy z założenia, że to my dopasowujemy się do wizji zamawiającego, a nie (jak to zwykle niestety bywa w gastronomii) zamawiający ma rezygnować ze swoich pomysłów z powodu ograniczeń ze strony cateringu.

Sprawdź nas! Czekamy na możliwość zmierzenia się z Twoją wizją idealnego przyjęcia!

Podziel się tym!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Łukasz Kocur <span>Właściciel</span>

Łukasz Kocur Właściciel

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zapisz się na newsletter

Sprawdź kategorię:

Kategorie
To też Cię zainteresuje:

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą