Wigilia 2018r. Zobacz ofertę!

klauzula informacyjna

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Realizując obowiązek nałożony na Administratora Danych Osobowych informuję, że:

● Administratorem Danych Osobowych jest P.H.U. Żarełko, ul. Cieszyńska 99, 43-418 Pogwizdów, tel. +48 660 357 077, email: poczta@​cateingcieszyn.pl
● Dane kontaktowe naszego Inspektora Ochrony Danych: i​od@cateringcieszyn.pl, tel.: +48 660 357 077.
● Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest udzielona przez Ciebie zgoda.
● Twoje dane przetwarzamy w celu udzielenia informacji lub odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym dostępnym na naszej stronie internetowej.
● Twoje dane w możemy przekazać podmiotom współpracującym (takim, jak np. pracownik IT, kucharz, manager sali, manager firmy, właściciel firmy).
● Informujemy, że nie zamierzamy przekazywać Twoich danych osobowych do państwa trzeciego (przez państwo trzecie należy rozumieć kraje spoza UE i EOG).
● Twoje dane będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celu w jakim zostały zebrane, to znaczy do czasu udzielenia odpowiedzi lub rozwiązania sprawy związanej z zadanym pytaniem.
● Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, a także możesz zgłosić sprzeciw w dowolnym momencie.
● Nie podejmujemy zautomatyzowanych decyzji w odniesieniu do Twoich danych.
● Masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.
● Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie skutkuje niemożliwością kontaktowania się z Tobą w celu udzielenia stosownych informacji lub odpowiedzi na pytanie objętych treścią wysłanego przez Ciebie zapytania.
● Możesz wycofać udzieloną zgodę, co jednak nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, które zostało dokonane przed jej cofnięciem.

Zobacz również:

Wesela

Firmowe

Uroczystości
żałobne

Komunie
i konfirmacje

Zorganizujemy poczęstunek, w każdej innej wybranej przez Państwa formie.

Fontanna
czekolady

Kanapki
bankietowe

Przyjęcia
okolicznościowe


Catering Żarełko @ Facebook

Catering Żarełko @ Youtube

Firma Kocur Łukasz PHU ŻAREŁKO jest beneficjentem PFR