Wigilia 2018r. Zobacz ofertę!

Firmowe

Przerwa kawowa

Nasza Firma Cateringowa zajmuję się organizacją przerw kawowych, które są miłym uzupełnieniem podczas konferencji czy biznesowego spotkania. By w pełni spełnić Państwa oczekiwania, bardzo prosimy o kontakt w celu zapoznania się z Państwa sugestiami i uwagami dzięki którymi będziemy mogli przygotowań Naszą ofertę.

Bankiety, rauty

Nasza Firma Cateringowa zajmuje się kompleksowo organizacją bankietów dla małych i dużych przedsiębiorstw. W naszej ofercie proponujemy zarówno wykwintny lunch czy kolację jak i wielkie grillowanie. Wysoka jakość usług, a także dostosowanie menu do Państwa budżetu jest Naszym atutem. Gwarantujemy najwyższa jakość posiłków i profesjonalną obsługę.

Przykładowe menu bankietowe

*DOBÓR POTRAW JEST ZALEŻNY OD PAŃSTWA SUGESTII
ASORTYMENT W CAŁOŚCI DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE – ZAMÓWIENIA ONLINE – PAKIETY


Imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Dlatego też i Nas nie może zabraknąć przy organizacji tego typu imprezy. Nasza kilkuletnia praktyka doskonale pozwala zrozumieć Nam zamysł imprezy plenerowej dlatego dbając o wysoką jakość Naszych usług i Państwa zadowolenia, dołożymy wszelkich starań by zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.
Oferta menu jest przygotowywana indywidualnie, według potrzeb danej Firmy, oraz budżetu. Służymy pomocą i doświadczeniem.


Oferta dla szkół i przedszkoli

Dzieci to klienci najbardziej wymagający i co ważne – szczerzy. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak wielkim priorytetem jest żywienie dzieci oraz młodzieży szkolnej przy zachowaniu norm sanitarnych. To co jedzą Nasze pociechy wpływa na ich zachowanie, samopoczucie, oraz ważne czynności organizmu, a nawyki żywieniowe nabyte w dzieciństwie często kształtują późniejsze wybory.
Z przyjemnością informujemy, iż Nasza Firma od kilku lat świadczy usługi cateringowe nie tyko dla firm i instytucji ale również dla placówek edukacyjnych. Menu w całości spełnia wymogi zalecane przez Instytut Matki i Dziecka, i w całości skomponowane jest przy współpracy z Panią Technolog żywienia zbiorowego. Znamy upodobania Naszych najmłodszych konsumentów i wiemy czego potrzebuje tak młody organizm, biorąc pod uwagę wartości kaloryczne w bilansie dziennym.
Posiłki w Naszych jadłospisach przygotowywane są z najświeższych produktów, a podczas ich produkcji nie używamy konserwantów, a także tak zwanych „sztucznych ulepszaczy„. Rygorystyczne utrzymanie jakości oraz konkurencyjne ceny – to Nasz element wyróżniający nas na rynku .


Zobacz również:

Wesela

Firmowe

Uroczystości
żałobne

Komunie
i konfirmacje

Zorganizujemy poczęstunek, w każdej innej wybranej przez Państwa formie.

Fontanna
czekolady

Kanapki
bankietowe

Przyjęcia
okolicznościowe


Catering Żarełko @ Facebook

Catering Żarełko @ Youtube

Firma Kocur Łukasz PHU ŻAREŁKO jest beneficjentem PFR